Přeprava

 • !!! Službu přeprava osob  dočasně neposkytujeme !!!

 • !!!! Nyní akce, až do konce května 2021 je cena přepravy  jen 15,-Kč/km !!!!

 • Přeprava osob je poskytována v pracovní dny Po- Pá od 6,00 do 15,00h. Objednávku přepravy je vhodné provést  nejméně 24h předem a to v pracovních dnech z důvodů kapacity a plánování.  Zcela vyjímečně lze provést objednávku méně než 24h předem za předpokladu volné kapacity. Objednávka může být učiněna elektronickými prostředky nebo musí být uzavřena písemná smlouva na přepravu. Smlouvu lze nově uzavřít před přepravou. Můžete zavolat a já Vám sdělím informace. Pokud nemáte internet nevadí, pomohu Vám objednávku elektronicky vytvořit případně uzavřeme písemnou smlouvu. Přeprava osob je určena přednostně seniorům a invalidním spoluobčanům na vozíku. Např. k odvozu k lékaři, na úřady atd.. V případě přepravy osoby s vozíkem  musí být vozík skládací. Objednávka je závazná až po našem potvrzení termínu a Vašem souhlasu s cenou za přepravu.
 • Cena přepravy osob je do vzdálenosti 100 km nyní  15,-Kč/km. Přeprava nad 100 km je dohodou. Doprava zásilek je smluvní. Přeprava osob a doprava zásilek je poskytována mimo jiné také sedmimístným vozidlem Dacia Lodgy s vyšší světlou výškou oproti běžným vozidlům. Tzn. i lepší nastupování pro osoby se sníženou pohyblivostí.  Vybíráme vždy tu nejrychlejší trasu. Neplatíte žádné další poplatky. Nástupní sazbu ani poplatky za delší jízdu nebo čekání v důsledku kolony u nás nehledejte.  Vozidlo je řádně pojištěno pro přepravu osob. Cenu a další údaje Vám sdělíme vždy před přepravou.
 • Minimální cena přepravy osob je 100kč. Tzn. kdyby vypočítaná částka byla nižší např. 90,-Kč  použije se vždy minimální částka 100 ,- Kč.
 • Platbu můžete provést v hotovosti nebo platební kartou. Konečnou cenu přepravy Vám samozřejmě vždy sdělíme ještě před přepravou i s potvrzením přijetí Vámi zaslané objednávky a doplňujícími údaji o řidiči a vozidle.  Po Vašem odsouhlasení ceny za jízdu před přepravou se teprve objednávka stává závaznou. Cena je během přepravy neměnná tedy konečná.
 • Každý zákazník navíc během koronaviru obdrží před jízdou jednorázovou roušku  zdarma. Prosíme proto během přepravy o zakrytá ústa a nosu. Kvůli Vaší a naší bezpečnosti během epidemie koronaviru  používáme jednorázové potahy do auta, které po každém zákazníkovi zlikvidujeme a auto dezinfikujeme.
 • Objednat přepravu můžete níže.  Před objednáním přepravy si prosím v Menu na naších stránkách přečtěte Všeobecné obchodní podmínky pro přepravu  a Zásady ochrany osobních údajů. Bez akceptace  podmínek a souhlasu se zpracováním údajů nelze přepravu poskytnout. Děkujeme za pochopení

  Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů touto webovou stránkou a přijímáte Všeobecné obchodní podmínky pro přepravu

  Přijímám tyto platební karty